Площа в оренду

Наша компанія займається просуванням мережі магазинів CITY market, готова надати можливість орендарям облаштувати на території супермаркетів власні торгові точки по реалізації продукції. Ми пропонуємо ефективну торгову зону з великою кількістю потенційних клієнтів, яка обов’язково влаштує як філії великих компаній, так і невеличкий бізнес підприємців.

Магазини CITY market можуть запропонувати розміщення торгової точки для організації надання послуг або реалізації продукції в закасовій зоні. Торгове приміщення магазинів нашої компанії відповідає європейським стандартам обслуговування покупців. Дотримування високих санітарних норм гарантує безпечне розміщення різного типу товарів, завдяки чому Вам не доведеться турбуватися про власну продукцію. Сучасна система кондиціювання забезпечує оптимальні мікрокліматичні умови для комфортного перебування персоналу та клієнтів в приміщенні.

Ми пропонуємо співпрацю за наступними умовами:

  • розглядаємо пропозиції на оренду тільки з повною інформацією про орендаря і його діяльність;
  • зацікавившись співпрацею з орендарем, ми обов’язково вийдемо з ним на зв’язок для подальшого узгодження умов;
  • при відсутності необхідної для орендаря торгової площі, компанія повідомляємо його про це;
  • всі заявки оренди, які надійшли до нас розглядаються і зберігаються в базі даних, при цьому надана інформація від орендарів є конфіденційною і використовується тільки для внутрішнього ознайомлення;

Мережа магазинів CITY market готова для довготривалої співпраці.

Контакти відділу розвитку:

телефон: +380 (73) 261 26 80
e-mail: d.vovchenko@legion2015.com