fbpx

Про компанію CITY

City market — супермаркет облаштований у стилі сучасного міста.

Тут комфортно здійснювати покупки та проводити вільний час. На Вас чекають зелені зони очікування та відпочинку, належний рівень сервісу та гостинності. Плануєте швидко здійснити покупки? Будь ласка. Якщо не поспішаєте — можна в повільному ритмі ходити вуличками міста, вибирати необхідну продукцію та після покупок відпочити в одному з затишних закладів. Концепція торговельного закладу передбачає відкриті тематичні фуд-зони з піцерією, гриль баром, кав’ярнею із духмяною випічкою власної пекарні.

Кожна вуличка міста відповідає певному відділу товарів: Milk Street — молочні продукти, Drinks Street — напої, Coffee Street — кава. Родзинка CITY market у тому, що, наприклад, обираючи на Coffee Street улюблені сорти кави чи чаю до дому, є нагода одразу спробувати вже обраний напій у затишній французській кав’ярні. Замовивши чашку ароматної кави чи чаю, можна поласувати справжніми круасанами та іншими смачними десертами від кондитерів власної ТМ Grand Gateau. Запевняємо, що магiчнi шедеври та смаколики наших майстрів не залишать Вас байдужими.

На Drinks Street серед широкого асортименту напоїв, є різні види пива, а поряд — чудовий пивний ПАБ, де можна отримати задоволення від крафтового пива з німецькими ковбасками. Особливість гриль бару у тому, що шеф-кухар при Вас приготує м’ясо на грилі. Продукт можна скуштувати одразу чи забрати з собою. Також у CITY є колоритна італійська піцерія, де при бажанні, кожен може відчути себе шеф-кухарем: власноруч створити піцу, обравши ті інгредієнти, які до смаку. Тому кожна піца неповторна і унікальна!

Про CITY 1
Про CITY 2
Про CITY 3